Bedava Hergün Değişik Programların Yasal Lisans Almak

Bedava Lisans Almak

ardahd ardahd (631)
8 yıl önce sordu

  • Güzel bir fırsat ancak indirdiğimiz programı kurmak için süre kısıtlaması var. Acaba süre sınırı içinde başka bir bilgisayara kurmaya izin veriyor mu? yunusemre2344 8 yıl önce
  • 7 Gün içinde indirdiğiniz programdaki keyi aktif etmeniz lazım yoksa kabul edilmeyecektir.Süre sınırı içinde bir başka bilgisayara kurup verilen keyi girebilirsiniz. ardahd 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu site ile tamamen güvenilir hergün değişik programların Yasal Lisansını alabilirsiniz.

Site : http://tr.giveawayoftheday.com/

İndirme sayfasına gidine tıklayın.Hemen indire basın ve e-posta adresinizi yazın.E-postasınza link gelcek ordan programı indirin key ile vercek keyi girin ve yasal lisanslı program kullanın.

ardahd ardahd (631)