Bedava oyun kazanma siteleri hangileri?

arkadaşlar başlıktan anlamışsınızdır umarım sorumu benim amacım illegal yoldan oyun kazanmak indirmek değil sadece şöyle bir sistem duydum bazı siteler varmış orda puan kasarak oyun satın ala biliyormuşuz ama araştırmam sonucunda düzgün bir güvene bileceğim site bulamadım yardım ede bilirmisiniz

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://free-gg.com diye bi site var burdaki linki arkadaşlarınızla paylaşarak puan kazanabilirsiniz

    evo16 evo16 (5)
    7 yıl önce cevaplandı

    • dandik siteye benziyor beğenmedim nizi666 7 yıl önce
    • kendiniz bilirsiniz evo16 7 yıl önce