begenilen fotograflar

instagramda beğendiğim fotoğrafları nasıl gizleyebilirim? Kendim de dahil olmak üzere gözükmelerini engellememin bir yolu var mı?

xxxx xxxx (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagramda beğendiğiniz fotoğrafların gizlenmesinin bir yolu yok.Instagramda beğendiğim fotoğrafları nasıl gizleyebilirim konusunda size Instagram bir seçenek sunmuyor. Maalesef beğendiğiniz fotoğrafları gizleyemezsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ama bir arkadaşımın hesabında sürekli beğendiği halde beğenilen fotoğraflarda hiçbir fotoğraf çıkmıyor. Bu nasıl mümkün olabilir?

      xxxx xxxx (1)