Belgelerimi bulamıyorum

Bilgisayarım Windows 7. Belgeler klasörü açılıyor. Fakat içindeki bilgiler yok. İçinde sadece baidu ve XMUpdate klasörleri var. Olması gereken diğer dosyalar yok.

Bilgisayarda belgelerimdeki dosya isimlerini arattım  ama gene de bulamadım. Ne yapmalıyım?

vivian vivian (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Recuva ile etkili bir sonuç alamazsanız aşağıdaki yazılımlar ile de silinen dosyalarınızı, klasörlerinizi kurtarabilirsiniz.

    # EaseUS Data Recovery Wizard

    # Ontrack EasyRecovery Enterprise

    # Prosoft Data Rescue

    # Remo Recover Windows Pro

    # Restorer Ultimate

    # R-Studio

    # Recovery MyFiles

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)
    8 yıl önce cevaplandı

      Dosyaları farkında olmadan başka bir klasöre taşımış olabilir misiniz?

      Bilgisayardan kendi kendine dosyalar kaybolmaz.  Eğer bir yanlışlıkla silmişseniz o zaman dosya kurtarma işlemi yapmalısınız.

      Silinen dosyaları geri getirme linkinde anlatılan recuva programı ile bilgisayarınızı tarafın. Kayıp, silinmiş dosyaları bulacaktır.

      hakan hakan (15394)