Ben sevdiğim kızın instegramını bulmak istiyorum

Ben sevdiğim kızın instegramını bulmak istiyorum annesinin numarası ve instegramı var sadece ama ben sevdiğim kızın instegramını bulamıyorum

kullanici192678 kullanici192678 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kızın annesine telefon aç duygularından bahset, hayırlısıysa olur :)

    Ancak annesinin takip ettiği kişilere tek tek bakarak belki bulursun. Kızın belki başka instagramı var. Bunu bilemezsin. Annesinin bile haberi olmayabilir. Elindeki bilgiler ile sevdiğin kızın instagramını bulamazsın.

    Benim bi arkadaş var. 5 tane farklı hesabı var. Ailesinin hiç birinin haberi yok.  Ailesi dümdüz bir profili takip ediyor. Asıl paylaşımları diğer hesaplardan yapıyor. Yani senin iş olmaz dostum.

    hakan hakan (15424)