benim pc 'den silinen internet geçmişindeki facebook yazışmalarını görebilir miyim veya nasıl geri getirebilirim?

pc silinen tarama geçmişini geri getirmek ve yapılan yazışmaları görmek istiyorum nasıl yapabilirim?

reit60 reit60 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook mesajları facebook sunucuları üzerinde tutulur. Yani facebook mesajları bilgisayarınıza  indirilmez.

    Facebook mesajlarını silerseniz, Facebook sunucuları üzerinde silinme gerçekleşir ve dolayısı ile mesajları geri almanız, kurtarmanız mümkün değildir.

    Facebook ayarlarını değiştirmediyseniz, silinen facebook mesajları arşive taşınır.

    Facebook Arşivi kontrol etmek için şunu deneyin:

    1. Facebook'a giriş yapın.
    2. Mesajları tıklayın.
    3. Tümünü gör tıklayın.
    4. Gelen kutusu yazınını hemen yanında Diğerlerini tıklayın ve Arşivi seçin.

    Eğer silinen Facebook mesajlarınız burada yoksa malesef bir program veya bir seçenek ile facebook mesajlarınızı geri getiremezsiniz.

    murat murat (12492)