Benim SSD me uygun güncelleme programı varmı

merhaba ben Dell vostro 3500 laptopuna sahibim ve 512 gblik SSD ye mevcut SSD min adı CL1-3D512-Q11 NVMe SSSTC 512 GB acaba buna uygun güncelleme programı varmı

gorele28 gorele28 (387)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Firmware vardır ancak gerek yok, öbür türlü güncelleme yok.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

      NİYE GEREK YOK

      gorele28 gorele28 (387)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Dosyalarının silinmesini istiyorsan yapabilirsin hydra 1 yıl önce
      • yazabilirmisin güncelleme programın adını gorele28 1 yıl önce

      Bu linkten güncelleme yazılımına ulaşabilirsiniz.

      xbedirhanx xbedirhanx (836)