Beyler sitede sorun mu var

Siteye mobilden giriyorum telefonda 4 tarayıcı var siteye gidiyorum parolamı unuttum diyorum geliyor e mailime link şifreyi değiştiriyorsunuz runtime error veriyor o beldelerinin daha uzmanın nete giremiyorum runtime error veriyor 2 tarayıcıda denedim

okankaldi055 okankaldi055 (1)
7 yıl önce sordu

  • Kontrol edelim hemen hakan 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Evet parolamı unuttum ile parola değiştirildiğinde, sitede herhangi bir linke tıklandığında hata oluşuyordu.

Bu hata düzeltildi. Teşekkürker  @okankaldi055

alattin alattin (16984)
7 yıl önce cevaplandı

    Bende sorun hala devam ediyor chrome dan gidemiyorum iç sunucu hatası diyor siteye girmiyor

    okankaldi055 okankaldi055 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • tarayıcı verilerini temizlersen sorun kalmayacaktır alattin 7 yıl önce