Bilgisara yeni bir dll dosyası ekledim ve bunu cmd yolu ile kaydetmek istiyorum fakat hata alaıyorum

Cmd ekranına yazmaya çalıştığım şey : regvsr32 Fmodex.dll

Aldığım Hata: 'regvsr32' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor.

Çozümü nedir ?

merve483641 merve483641 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Biraz araştırma yaptım ve buna benzer bir sorun uzmanım.net de daha önce sorulmuş ve cevap bulmuştur. Bi linkteki yöntemi dene. Eğer çözüm alamaz isen yorum olarak yaz

    Link: http://uzmanim.net/soru/komut-istemi-sorunu-duzenle-ic-ya-da-dis-komut-calistirilabilir-program-ya-da-toplu-is-dosyasi-taninmiyor-nasil-cozulur/57923

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)