BİLGİSAYAR AÇILDIĞINDA, RunDll hatası veriyor

Bilgisayar açıldığında, RunDll  Lactobacillus Blowup.dll ' hatası nasıl çözebilirim

askan33 askan33 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lactobacillus Blowup.dll bu dll adı doğruysa herhangi bir zararlı yazılıma ait olabilir. Google aramalarında dosya adına dair tek bir sonuç çıkmadı o yüzden yanlış yazabilmiş olabilirsiniz diye düşünüyorum.

    Bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı taratın:

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Muhtemelen bu işlemden sonra hata ortadan kalkacaktır.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bu sitedeki programı indirip çalıştırabilirsin. Bu program bilgisayardaki eksik dll leri buluyor.

      nemesis171 nemesis171 (1)