Bilgisayar Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası Nasıl Düzeltilir?

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekran Hatası hakkında birkaç bilgi paylaşacağım örneğin Ekran Hatası Nasıl Düzeltilir? Ekranım Siyah Oldu Nasıl Düzeltirim?Bu soruları sizlerde kendinize soruyorsanız şu an en doru yerdesiniz arkadaşlar.Aşakı bölümlerde size daha detaylı bir şekilde açıklayıp anlataçağım.

Eğer notebook (dizüstü bilgisayarınız)’unuzun şarjı bitip kendiliğinden kapandıysa, açmak istediğinizde dizüstü bilgisayarınızın ışıkları yanıyor fakat siyah ekrandan bir türlü işletim sistemi ekranına geçiş yapmıyorsa aşağıdaki tavsiyelerimi yapmanızı öneririm. Zira bu tavsiyelerle de olmuyorsa bilgisayarınızda ciddi arıza olamasından şüphelenebilirsiniz.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -- İçerik başka siteden kopyala & yapıştır ile alındığından silinmiştir --

    esty esty (-48)