Bilgisayar Açılırken “MSGSRV.32” Hatası Veriyor.

Bilgisayar açılırken “MSGSRV.32” adlı hatayı veriyor.

Çözümü nedir ? Nasıl yapılır ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Bilgisayarınızı tekrar kapatıp açın.
    2. Bilgisayarınıza Windows adlı ekran gelince ''F8'' tuşuna basın.
    3. Ekrana gelen menüden 3.Seçenekte yazan ''Güvenli Kip'' i seçin.
    4. Daha sonra Denetim Masasından ''Program Ekle/Kaldır'' adlı sekmeye gelin.
    5. Ekrana gelen program listesinde ''DirectX Drivers'' bölümünü seçin.
    6. Daha sonrasında ''Restore Audio Drivers'' düğmesine tıklayın.
    7. Son olarak Bilgisayarınız Açılmasını Bekleyin.

    Teşekkür Ederim.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)