Bilgisayar Nasıl

Selamlar, Lenovo İdeapad 500-15İsk Modelli bilgisayarı nasıldır acaba?

Özellikleri:

intel İ5 6200U

8 Gb Ram,

1 Tb HDD

4 Gb AMD radeon r7 m360 + İntel Hd Graphics 520 var.

SSD eksikliği dışındaki olumsuz yönlerini söylermisiniz ? Şimdiden teşekkürler.

yeniceriresul yeniceriresul (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran Kartın Nvidia Geforge GT Olsaymış Daha İyi Olabilirmiş

    Bunun Dışında pek Olumsuz yönü Yok

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer çok oyun oynayan biriysen biraz daha bütçe katıp monster gaming laptoplara bakabilirsin.Ama genel kullanım için istiyorsan bu laptopu alabilirsin.

      ardahd ardahd (631)