Bilgisayar olmadan root nasil atilir ve geri alınır?

Merhaba

Tabletim de çık uygulaam var sistem uygulaması yarısı drive 1,12gb kullanıyor onu sd ksrts taşimak için root gerekli değilmş biede youtubeyi taşıyacağım.

Taşıdıkdan sonra root u geri alırsam geri dahiliyemi dönerler?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çeşitli root programları var onları kullanabilirsin. işe yaramadıysa siler diğerlerini yüklersin. her telefonda/tablette olacak diye kural yok. Bazı root programları sadece belirli bir telefonda çalışabilir.

    SuperSU = Benim tabletimde vardı root atiyim dedim izin istedi, izin vermeyi unutma. izin nasıl verilir bilmiyorum, bu dediğim 3 ay öncesine ait. unuttum.
    Videosu var [TIKLA]

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sd Kart Takarak Direk Dahili Hafıza'yı Sd Kart Olarak Yapabilirsiniz.

      KingRoot Adlı Uygulama İle Hemen Root Atılıp Hemen Root Silinebilir .

      malgibiolan malgibiolan (307)