Bilgisayar saat sorunu

Bilgisayarın saati 1 saat geride ileri almama rağmen tekrar eski haline geliyo nasıl düzeltebilirim.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      İyi günler,
      En basit yöntemlerden birisi, saat ayarlarına gelip saat dilimini değiştirmek. Eğer  saat dilimin UTC+03.00 İstanbul ise ve saatin gerideyse, yanlış hatırlamıyorsam saat dilimini UTC +04.00 olan herhangi bir ülke seçersen bir daha değiştirmek durumunda kalmazsın.

      mrbilgic mrbilgic (1)