Bilgisayar sürekli siyah ekranda kalıyor

Merhabalar, sanırım bir donanım sorunu yaşıyorum. 1-2 gün önce bilgisayar kendi kendine siyah ekrana düşüyordu, örneğin windows açılırken birden siyah ekranda kalıyordu, dün itibari ile bios giriş ekranından sonra direk siyah ekran almaya başladım. Hatta son olarak "del" tuşuna basıp bios ayarlarına girdiğimde 4-5 sn içinde siyah ekrana dönüyor yine. Sizce sorun hangi parçada olabilir? Anakart bios pilini çıkartıp taktım, ramleri çıkartıp taktım vs çözüm olmadı

faksu faksu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar açılınca hoş geldiniz yazısından sonra mı siyah ekran da kalıyor faksu

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hayır belirttiğim gibi direk bios girişinden sonra faksu 7 yıl önce
    • ctrl alt delete tuşlarına basınca ekrana görev yöneticisi parola felan çıkıyormu çıkıyorsa bu videoyu izlemeni tavsiye ederim https://www.youtube.com/watch?v=2oJwLP3y3Bo efsaneemrahylz 7 yıl önce