Bilgisayar Uygulama Açılmama

Bilgisayarımda Uygulama Açmaya Çalıştığımda (CHROME HARİÇ) Ekranın Alt Paneli Düz Bir Renk Alıyor

Ve YA Anasayfada İse Anasayfa Ve Gene Alt Çubuk Değişik Renkler Alıyor Ve Uygulama Açılmıyor..

Bakın Alt Panel Burada Gitti

^^^^^^^^^^^^ Yukarıda ALT PANEL'İN GİTTİĞİ KISIM ^^^^^^^^^^^^

Burada İse Masaüstünde iken giden ekran

^^^^^^^^^^^^ MASAÜSTÜNDE İKEN GÖRÜNTÜ ^^^^^^^^^^^^

wowle wowle (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben sana progaram falan öneremeyeceğim çünkü ben öyle bir program bilmiyorum. Eğer

    Denetim Masası>Program Kaldır        açılıyorsa bilmediğin programları kaldırabilirsin eğer kalkmıyorsa IOBit Uninstall'ı da deneyebilirsin AMA eğer bunlrı yapamazsan/yapamıyorsan bence bi format at.

    kaanoktay kaanoktay (1)