Bilgisayar yavaşladı neden

2 antivirüs ve ccleaner kullanıyorum. bilgisayarım kendi kendine program yükledi ana sayfamı değiştirdi

macro medi adlı bir dosya yükledi

furkan5254 furkan5254 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    macro medi adlı bir dosya yı program ve özelliklerden kaldırırmısın tarayıcıların ana sayfa degiştirme yerine google.com yazıp tamama basarmısın ve kısayol uzantıları varsa o uzantıları sil "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" böyle olacak sonra tamama tıklayıp pencereleri kapatıp

    hangi virüs programını kullanıyorsan onu açıp tam tarama yapıyınız cclenaer kullanmaya devam edin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)