Bilgisayara yenileme kurulumu

Bilgisayarda yenileme yaptım . Şuan iki sorunum var. Birincisi bilgisayarın her şeyde izin istemesi. İkincisi ise windows defender'ı açamamak . Bunun nedeni bir den fazla anti-virüs programının olmasından kaynaklanabilir mi?

kullanici762167 kullanici762167 (24)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızda birden fazla antivirüs çalıştırmayın.

    Bilgisayarda 2 tane virüs tarama programı bulunabilir mi?

    çözümünü okunuzda fayda var.

    Ayrıca sürekli izin istiyor olmasının sebebi Kullanıcı hesabı denetimi olabilir.

     Kullanıcı hesabı denetimi (UAC) Nasıl Kapatılır?

    1. Kullanıcı Hesabı Denetim Ayarları'nı açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi ve ardından Denetim Masası'nı tıklatın.

    2. Arama kutusuna UAC yazın ve Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir'i tıklatın.

    3.  Kullanıcı hesabı denetimi kapatmak için

      • UAC'yi kapatmak için, kaydırıcıyı Hiçbir zaman uyarma konumuna getirdikten sonra Tamam'ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin. UAC'nin kapatılması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

      • UAC'yi açmak için, kaydırıcıyı uyarılmak istediğiniz zamana taşıdıktan sonra Tamam'ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

    cemkara cemkara (4215)