Bilgisayarı açtığımda hiçbir programa açamıyorum chrome ye bile girmiyor

Dün hiçbir sey yoktu kapatirken bugun actigimda masaustunden surekli oynadigim oyun silinmis ve oyunlar dosyasini actigimda not defteri gibi yazilar cikiyo

burak05 burak05 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemi eski bir noktaya geri al düzelmesi gerekir sistem geri yükleme nasıl yapılır genelde herkes bilir ama yinede bir tarif edeyim Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma sistem geri yüklemeyi açın burda bulunan bir tarihe sisteminizi geri alın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim burak05 7 yıl önce