Bilgisayarı açtığımda programların dosyaların vs. yerleri değişiyor.

Lenovo kullanıcısıyım. Her bilgisayarı açtığımda programların dosyaların kısayolların vs. yerleri değişiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

kmlfrk kmlfrk (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kastınız masaüstü simgeleri, ikonlarının yer değiştirmesi ise sıralama ölçütünüz otomatik kalmış olabilir.

    Windows 8'de Masaüstü simgeleri yer değiştiriyorsa

    1. Masaüstünde sağ tuşla tıklayın.
    2. Görünüm bölümüne gelin.
    3. Simgeleri otomatik düzenle seçeneğinin yanında çek işareti varsa tıklayarak kaldırın.

    Böylelikle simgeler otomatik olarak düzenlenmeyecek, sizin istediğiniz sıralama ölçütünde sıralanacaktır.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler sorun çözüldü. kmlfrk 9 yıl önce