bilgisayarım aniden kapanıyor nedeni ne olabilir ?

League of legends oynarken aniden kapanıyor.Çoğunlukla League of legends oynarken oluyor ve ben baya bi çözüm aradım bulamadım.Nedeni ne olabilir sizce ve sadece lol oynarken meydana geliyor diğer oyunlarda böyle olmuyor

kullanici279833 kullanici279833 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayar oyun oynadığınızda kapanıyor normalde kapanmıyor önemli sebebi şu olabilir aşırı ısınmadan kaynaklanıyor

    termal macun kontrolü ve içinde toz temizliği gerekebilir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      sadece tek bir oyunda oluyor ama bu sorun sadece league of legends oynarken meydana geliyor ısınma çok olmuyor ve hani boyutu daha yüksek olan oyunlar oynuyorum onlarda bile böyle bir sorun çıkmıyor 1-2 güne bilgisayarcıyı çağırmayı düşünüyorum çözümü bulamazsam ve bu toz temizliğini kendi imkanlarımla yapabilir miyim

      kullanici279833 kullanici279833 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • oyununun boyutu yüksektir veya yüksek kapasite bilgisayar işlemcilerini çalıştırıyordur candan 7 yıl önce
      • ısınma oluyormu bilgisayarda bu oynda candan 7 yıl önce