Bilgisayarım disk hatası veriyor sorunu nasıl çözerim?

 Öncelikle Selamün Aleyküm bilgisayarımı sıfırlıyorum açılıyor fakat çok fazla yavaş oluyor sonrasında bilgisayarı kapatıp açtığımda ise disk hatası ve ctrl+alt+delete restrart diye yazı geliyor kablolarda bir sorun yok disk bozulmuş olabilir mi veya neler yapmam hakkında bir bilginiz varmı?

oguzoge19 oguzoge19 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette HDD bozulmuş olabilir. Bunu söyleyebilmek için bilgiayarın açıldığında aldığın hatayı yazman gerekir. Hata mesajları bize sorunun ne olduğuna dair bilgi verir. Biz de bu hata mesajına göre seni yönlendiririz.  Ekran görüntüsü eklemen ya da hatayı yazman iyi olur. Yoksa net bir şey söyleyemeyiz.

    hakan hakan (15424)