Bilgisayarim internete baglanmiyor?

Bilgisayarim herhangi bir wifi agina baglandiginda internet yok, guvenli diyor Ancak tablet ve telefonlarda internette bir sikinti yok Bilgisayarim Win10 sistem geri yuklemesi nasil yapilir anlatirmisiniz?

erdal56 erdal56 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    başlat aygıt yöneticisi burda ağbağdaştırıcıları tıklatın wireless kaldırın değişiklikleri tarayın yenilenmiş olarak gelecektir

    şifre ister girin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Peki bunu yaparsam bilgisayarim a herhangi birsey olur mu erdal56 7 yıl önce
    • yo neden olsun değişiklikleri tara tıklatınca ayne yerine geliyor candan 7 yıl önce
    • Peki bunu yaparsan bilgisayarima bir zarar gelirmi? erdal56 7 yıl önce
    • yukarda yazdım bu sebepten gelmez yinede şüpeniz varsa bu işlemi uygulamayın candan 7 yıl önce
    • Degisiklikleri tara nerededir? erdal56 7 yıl önce
    • resimli anlatım yaptım candan 7 yıl önce
    • bakın işte candan 7 yıl önce

      Aygit yoneticisinde sadece bunlar var

      erdal56 erdal56 (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • wireless varya o evet candan 7 yıl önce
      • en üstte candan 7 yıl önce
      • Cevaplariniz icin tesekkurler Sorunu cozdum En guvendigim ve en sevdigim sitesiniz Tesekkurler... erdal56 7 yıl önce