Bilgisayarım ısınıyor.

Ben PES 13 oynarken bilgisayarım ısınıyor ve belli bir süre sonra 1.saat felan ekran siyah oluyor ne oyundan cıkılıyor nede ekran geri geliyor.bende bilgisayarın ustunden kapatıyorum. poin blank oynuyorum ısınmıyor kapanmıyor lutfen yardım edin

celal1 celal1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu demek oluyorki bilgisayarının genel performansı ve ekran kartının özellikleri PES 13 için tam yeterli değil ama Point Blank oyunu için yeterlilik var, problem yok.

    Bir diğer ihtimalde PES 13 setup (kurulum) dosyasının kısmen bozuk olması. Bunu tam anlayabilmek için başka bir PES 13 kurulumu bularak birde onunla denemek gerekir..

    temmuz temmuz (12505)