bilgisayarım jar dosyaları açmıyor

arkadaşlar bilgisayarım jar dosyalarını açmıyor minecraft ta server kuracaktım ama bilgisayarım jar dosyasını açmadı bunu nasıl açabilirim başka jar ları denedim onlarıda açmadı

windows 8.1 single launge kullanıyorum

kerem52 kerem52 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızda java kurulu olması gerekir ve dosya yolu global sistem değişkenlerine eklenmesi gerekir. Aşağıdaki işlemleri uyguladıktan sonra tekrar deneyin.

    1. https://java.com/tr/download/

    2. Uygulamayı kurduktan sonra çalıştırın eğer ki çalışmazsa, aşağıdaki işlemleri uygulayın.

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)