Bilgisayarım kaç TL Eder ?

Casper markalı bir kasam var satmayı düşünüyorum.

İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-4750 CPU @ 3.20GHz

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 630

4 GB Ram

ukavas088 ukavas088 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    500-700

    huseyinagacayak huseyinagacayak (11)
    3 yıl önce cevaplandı

      600 - 800 TL.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

        Yukarıdaki arkadaşlar dış dünya piyasasına göre fiyat biçmiş fakat bu sistem özelliğini Türkiye'de satıcak isen özellikle Dolar'ın Türk Lirası karşısında 7 TL'den fiyat aldığını göz önünde bulundurursak ben en makulü 1200 - 1300 TL arasında bir satış fiyatını öneriyorum çünki sistemin hala 2017'nin orta sistem gereksinimlerini isteyen oyunlarını oynatabilir (Bilgisayar Oyunları Kasdediyorum.)

        lucas77 lucas77 (199)
        3 yıl önce cevaplandı

        • 1300 TL mi ? Şakamı ediyorsun dostum ? Maximum ederi 950 TL, Ekran nkartı 190 TL, İşlemci + anakart 550, RAM 80 TL, Casper marka dediğine göre Casper kasa + PSU, bu ikili de 100 TL'ye bulunabiliyor. HDD'siz satarsa 920 TL'den alıcı bulur, 1180 TL'ye x3440 + RX460'lı sistem toplamıştım. hydra 3 yıl önce
        • O sistemi ne zaman topladın ? lucas77 3 yıl önce
        • Şubat ayının ortalarında. Şahsen şu sisteme sadece işlemci içinn para veririm, 1300 TL'ye bilgisayar alacak adam 400 - 500 daha ekler 1800 TL dolaylarında ryzen 3 1200 ile ortanın az altında sistme toplayabilir, ki bazı işlemciler sıfırından da pahalı, bunun sebebi cahillik ve elinde ki ürünün değerlendiğini sanmansı, ortalık ölücü dolu. Bu arkadaşın sistemi taş çatlasa 1000 TL eder. hydra 3 yıl önce