Bilgisayarım kapanırken donuyor

merhaba yaklaşık 1-2 aydır bilgisayarım kapanırken donuyor sonra açılıyor bu sefer açarken donuyor bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

pluto pluto (6)
7 yıl önce sordu

  • Vermiş olduğun bu kısa ve genel bilgilendirme ile sana kimse şu veya bu sebeple diyemez. Zira farklı sebepleri olabilir. Sen şimdi açtığın konuya eklediğim linkte belirtilen problem çözüm ve genel bakım yollarını hayata geçir. Eğer probleminin kaynağı donanımsal değilse (donanım arzası değilse) oradaki tavsiyeler ve çözüm yolları mutlaka işe yarayacaktır. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce
  • teşekkürler pluto 7 yıl önce