Bilgisayarım kapatınca bozuluyor

Merhaba arkadaşlar ben 2 senedir win8 kullanıyordum 1 ay önce win10 denemek istedim denemez olaydım :) Benim bilgisayarımdan kaynaklımıdır bilemiyorum bilgisayar resmen kendi kendine bozulmaya başladı pc açıkken sorun yok çalışıyor kaldırıyorda windows10'u kapatıyorum.Akşam tekrar açtığımda açılmıyor siyah ekranda kalıyor açılırken reset atıyorum bu seferde bilgisayarınız onarılıyor diyordu ama düzeliyordu bu hergün olmaya başladı.Bende win8 e geri döndüm formatlayıp şuan windows8 kullanıyorum tekrardan hiçbir sorun yoktu fakat windows10 daki gibi açılmamaya başladı.2-3 Kere resetliyorum açarken onarılıyor vs. diyor zar zor açıyor.Bunun nedeni nedir yardımcı olabilicek arkadaşlar varmı ? Eskiden win8 kullanırken 2 sene hiç karşılaşmadım win10 a geçince bu durum olmaya başladı.

kompela14 kompela14 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/windows-10-acilmama-sorunu/68442

    Verdiğim linkteki çözüm yoluna bakabilirsiniz.Bende etkili olmuştu.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)