Bilgisayarım lütfen bekleyin ekranında uzunca süre bekliyor

BİLGİSAYRIM HP açarken parola yerine giderken yaklaşık 30 saniye falan lütfen bekleyin yazıyor ve her zaman böyle tekrarlanıyor.

ezb312 ezb312 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yardımcı olur mu bilmiyorum ama bendede aynı sorun vardı görev yöneticisinden bütün başlangıçta açılışları iptal ettim gerçekten uzatıyor ama benimki yaklaşık iki üç dk sürüyordu ensonunda star8 programını kaldırdım şimdi 10-15 sn de açılıyor

    kullanici262772 kullanici262772 (1)