Bilgisayarım sadece CS Nexon Zombies oyununda kasıyor, sorun nedir?

Gta5, dota2, cs go gibi oyunlarda yüksek ayarda hiç sıkıntısız oynuyorum fakat cs nexon zombies oyununda çok kasıyor. Ayarlarla oynadım ama düzeltemedim. Sizce sebebi ne olabilir?

hasanalpcan hasanalpcan (33)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun orjinal ve bütün güncellemeleri yüklendi mi?

    Sürücülerden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Farklı oyunlarda sorun yaşamadığınızı söylemişsiniz. Bu durumda oyun içerisinde işlemci ve grafik işlemci kullanımlarından yola çıkarak sorunun kaynağını bulabiliriz. MSI Afterburner programını indirin. MSI Afterburner ile oyun içindeki CPU, GPU, RAM değerlerini buraya yazın. Oyunun içinde 2-3 farklı yoğun veya boş sahnelerden görüntü almaya çalışın.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Oyun orjinal. Güncellemeler yüklü. Teşekkür ederim deneyip cevap vereceğim. hasanalpcan 8 yıl önce