Bilgisayarim şarj algılamıyor

Bilgisayarimı şarja taktıktan sonra ekranda şarjda yazısı cikıyor sonra hemen kesiliyor sürekli olarak bir şarjda bir değil olarak gosteriyor

emirmaraz emirmaraz (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şarj kablonda muhtemel bir temassızlık var. Şarja taktıktan sonra şarj kablon ile oyna. Eğer sürekli şarjda diyor sonra kesiliyorsa

    • Şarj kablonda temassızlık olabilir
    • Şarj soketinde temassızlık olabilir

    Bu durumda tamirciye götürmen gerekir. Şarj kablosunda sorun varsa bir elektrikçi kolayca sorunu giderebilir.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı