Bilgisayarım tüm oyunları kaldırır mı?

merhaba Elimde bu kasa mevcut: 2.3 GHz Xeon işlemci, 32 GB RAM, 4 GB GT630

Arkadaşım iyi olduğunu söyledi ben emin olamadım

Tüm oyunları kaldırır mı  kaldırır ise ekran vs alıp sistem kurmayı düşünüyorum

eğer kaldırmaz ise uğraşmadan bir notebook mu alsam

donanımlardan hiç anlamıyorum

yardım eder misiniz iyi midir kötü müdür

xenon xenon (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sistem fena değil ama sen çok spesifik bir soru sormuşsun. Elbette piyasadaki bütün oyunları kaldırmaz, ama kaldıracağı oyunlar vardır.

    Hiç seni uğraştırmadan kısayolunu yazayım. Kaldirirmi.com sitesine girip üye ol ve sisteminin bütün özelliklerini hesabına kaydet. Ardından istediğin oyunu aratarak oynayabilirlik durumunu öğrenebilirsin.

    Bahsettiğim site bu: https://www.kaldirirmi.com/

    Sisteminde ekran kartını değiştirmen, daha iyi bir ekran kartı alman gerekebilir. Böylece daha fazla verim elde edersin.

    omercik omercik (9418)