bilgisayarıma çok format attığım için lisansım ile artık windowsu etkinleştiremiyorum.

Merhaba, dizüstü bilgisayarım ile birlikte verdikleri windows starter işletim sistemim var, bilgisayarıma çok defalar format attım ve sonra da bendeki orjinal starter işletim sistemi lisansı ile etkinleştirdim, şuan bendeki bu orijinal lisans ile(herhalde çok fotmat atmamdan dolayı) windowsu etkinleştiremiyorum, bu lisansımın kara listeye düştüğü anlamına mı geliyor, ne yapmalıyım , teşekkür ederim.

kalenderrr kalenderrr (41)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft destek hattını telefon ile ararsanız size yeni bir ürün kodu vereceklerdir. Microsoft Türkiye Telefon numarası: 444 6787

    Telefon açtığınızda destek hattına doğrudan bilgileri verirseniz size hızlıca yeni bir aktivasyon kodu veriyorlar. Benzer bir sorun yaşadığımda bu şekilde çözdüm. Orjinal windows işletim sistemlerinde bu tür sorun yaşarsanız hiç çekinmeden destek hattını arayın sorununuzu çözsünler.

    hakan hakan (15394)