Bilgisayarımda kendi kendine borsa ile alakalı Youtube videoları açılıyor, çözümünü bilen var mı?

Bitcoin virüsü yüklenmişti. Malwarebytes ile onu kaldırdım fakat şimdi de bu çıktı. Ne yaparsam yapayım devam ediyor. Bir de klasör var onunla ilgili olduğunu düşündüğüm. Klasörü siliyorum 2 dakika sonra tekrar aynı yerde yüklü oluyor, çözümünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

emir8888 emir8888 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kaspersky Internet Security ile de taratın bilgisayarı.

    hydra hydra (3802)
    2 yıl önce cevaplandı

      Cihazınıza virüs bulaşmış gibi görünüyor. Virüsü silmek için bilgisayarınıza AdwCleaner ve HitmanPro ile taramanızı öneriyorum.

      darkcrak darkcrak (5168)