bilgisayarımda kendiliginden farklı sayfala açılıor

bilgisayarımda  girdigim facebook twitter gibi sayflarının yanı sıra farklı farklı "metin2" bilmem" reklam sayfaları"çıkıyor yardım edin..

mevokaya mevokaya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Reklam yazılımları ve potansiyel istenmeyen yazılımlara karşı iki tane etkili araç var:

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Bu yazılımlar ile bilgisayarınızı taratırsanız muhtemelen reklam yazılımı sorunu çözülecektir.

    Bir de üzerine Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? bilgisayarınızı tararsanız potansiyel istenmeyen programlardan ve reklam virüslerinde (adware) kurtulursunuz.

    hakan hakan (15394)