Bilgisayarımda Oyunlar Açılmıyor Ses var ama Görüntü Yok ?

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var steamden aldığım hiçbir oyunda görüntü yok siyah ekran var çalışıyor

arkada çünkü ses geliyor.Aslında çözdüm amd kullanıyorum.sağ tık yapıp değiştirilebilir grafikleri yapılandır

seçeneğine tıklıyorum ve ordan uygulamalarda seçenekler var onlar : güç tasarufu yüksek performans güç

kaynağına dayalı seçenekleri var ben oyun indirdiğimde direk olarak yüksek performans seçeneğini seçili

oluyor ben onu güç tasarrufu yapmadan hiç bir şekilde siyah ekran kalkmıyor ve oyun normal performansından

çok fazla bir şekilde düşüyor.Ayrıca bütün oyunlarda da çalışmıyor Mesela STEAM oyunlarında hiç bir şekilde işlemeyor lütfen yardım edin !!!!!!!!!!11!11!!!!!1!111!!!!

ahmetberke ahmetberke (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yaşadığınız sorunun sebebi ekran kartınız ile ilgili gibi gözüküyor.Ekran kartınızın en son sürümünü indirip yüklemeyi deneyebilirsiniz.

    Amd ekran kartlarında eski sürücüyü kaldırdıktan sonra son sürücüyü güncellemeniz gerekebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • onu nasıl yapabilirim? ahmetberke 8 yıl önce
    • Biraz araştırdım amd nin kendi sitesine girdim zaten en güncel sürümü yüklü yazıyor ne yapabilirim? ahmetberke 8 yıl önce

    1 ekran kartını güncel tut

    2 oyunun sürümleri bilgisayarına uymayabilir bu yüzden uyumluluk ayarlarından atıyorum windows xp gibi eski şeyleri seç veya yeni

    3 bilgisayarına bir format at

    arday arday (-3)
    8 yıl önce cevaplandı

      Ekran Kartınızla alakalı büyük ihtimal.Güncel olmadığı için olabilir fakat güncel diyorsunuz ekran kartınız oyun için yeterli olmayabilir.

      ardahd ardahd (631)