Bilgisayarın ram kullanımı çok yüksek

Merhaba, ram kullanımım çok yüksek ve orantısız olarak görüntülüyor lütfen yardımcı olurmusunuz? Görüldüğü gibi bir yerde 3,5 gb yazarken diğer tarafta 5gb olarak gözüküyor. Genellikle de ram kullanımı böyle yüksek çıkıyor acaba neden kaynaklanıyor olabilir ve çözümü nedir?

ciddibiri ciddibiri (9)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İkinci resimde gördüğünüz RAM kullanımı, sizin kullanıcı oturumunuza ait. İlk resimdekide bilgisayarın kullandığı toplam RAM miktarı. İkisi farklı olabilir bu çok doğal.

    omercik omercik (9418)