Bilgisayarın sürekli kendi kendine kapanması

İyi günler, benim bilgisayar sürekli kendi kendine kapanıp duruyor. Nasıl çözebilirim?

buzulkusu buzulkusu (1)
9 yıl önce sordu

  • MERHABA KONUYLA İLGİLİ BİRAZ DAHA DETAY VEREBİLİRMİSNİZ BİLGİSYARINIZIN MODELİ MARKASI İŞLETİM SİSTEMİ İÇİNDEKİ PROGRAMLAR VS. laboustasarim 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Birazdaha konuyu açarsanız daha rahat yardımcı olabılırım.Fakat pc nızın kapanması durumu ya ısıdan olur yada driver problemlerınız çakışır bundan ötürü olur.Problemınız aşırı sıcaktan dolayı kapanıyorsa Fan ile desteklemınız yada termal macunu değiştirmeniz yararınıza olacaktır.Yahut Driver çakışması poblemı ise pc nızın modeline kendi sitesinden indirip kurmanızı tavsiye ederim..

okan61 okan61 (1)
9 yıl önce cevaplandı

    Bilgisayarım Acer Aspire 5738G, özellikleri de intel centrino inside/intel core2 duo işlemci, ati mobility radeon Hd 4570 grafik 512MB Windows 7 home premium. Programlar da ben bir sürü program yüklemiştim. Kendi yüklü olanları pek bakmadım.

    buzulkusu buzulkusu (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      aşırı ısınma sorunu olabilir ana karta baktırmanızda yarar var ve mutlaka pc yi hava alabilecek rahat bir yere koyun

      tolgaaa tolgaaa (16)