Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu. Hiç bir değişiklik yapılmadı

Windows 10 işletim sistemli bir bilgisayarı sıfırlamak isterken hata alıyorum gelen hata bu:
Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu. Hiç bir değişiklik yapılmadı. Ne yapmalıyım?

bilgisayarı sıfırlarken sorun oluştu

0050 0050 (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu. Hiç bir değişiklik yapılmadı" bu Windows 10'da bilinen bir sorun.

    Bazı durumlarda, örneğin Windows 7, Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltmediyseniz, bilgisayarınız disk sıkıştırmayı açık hale getirdiyse karşınıza bu hata gelebiliyor.

    Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu. Hiç bir değişiklik yapılmadı hatasının çözümü için;

    Bu işlem disk üzerindeki tüm kişisel dosya ve ayarlarınızı silecektir.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

      Geri yükleme yaparken aynı sorunla karşılaşıyordum, gelişmiş başlangıçtan deneyince sorunum çözülmüştü bir de şöyle deneyin; windows simgesi> ayarlar > güncelleştirme ve güvenlik > kurtarma> gelişmiş başlangıç altındaki şimdi yeniden başlat ibaresini seçin. Ve açılan ekrandan; sorun gider> bu bilgisayarı sıfırla.

      sanssiz sanssiz (3)