Bilgisayarlar İçin Program

Merhaba.

Bilgisayarımı yeni formatladım.Bilgisayar için güzel Antivirüs ve Performans arttırıcı programlar önerir misiniz ?

Teşekkürler :)

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ahmet, herhalde işletim sistemin Windows 10. Bence senin herhangi bir antivirüs programına ve performans artırıcıya ihtiyacın yok. Eğer web ortamında çok hoplayıp zıplamıyorsan (fazla yaramazlıklar yapmıyorsan) sana antivirüs olarak Windows 10'un kendi uygulaması Defender yeterli olur. Birde sistemi temiz ve bakımlı tutmak için haklı bir ün sahibi CCleaner programını bulundurursan sistemde, faydalı olur. Ayrıca kötü/zararlı yazılımları ayıklayıp temizlemek için kullanabileceğin Junkware Remowal Tool, HitmanPro, Malwarebytes Anti Malware, AdwCleaner bulundurursan sistemde, bunlar sana yeterli olacaktır; başkada birşeye ihtiyacın olmaz.

    Elbette bu arada gerek Microsoft güncellemeleri, gerekse donanım sürücüleri konularında hassasiyetin olmalı, bu güncellemeleri hiçbir zaman ihmal etmemelisin.

    Ben bunları kullanıyorum ve bu belirttiklerimi yapıyorum. Sanada aynılarını tavsiye ediyorum. Kolay gelsin.

    Not: İllede antivirüs dersen, Avast Free olabilir.

    temmuz temmuz (12505)