Bios dan. Nasıl hallederim

Diz üstü bilgisayarım da onarma sorunu var açıyorum komut listesi olmuyor hallolmadı. Onarmada bilgisayarınızı yenileyin var ona tıklıyorum cevap bu . windows un yüklü olduğu sürücü kilitli.Sürücünün kilidini açın ve yeniden başlatın diyor ama masaüstü açılmadıgı için şifreyi nasıl kaldırıcam veya açıcam

kullanici234668 kullanici234668 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DİREK OLARAK USB BELLEK İLE 0 DAN FORMAT ATMANIZ GEREKİYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR BAŞKA TÜRLÜ ONARIM YAPAMAYABİLİRSİNİZ

    tolgaaa tolgaaa (16)
    9 yıl önce cevaplandı

      DVD den olmazmı USB yok win 8 DVD si var atamıyorum

      kullanici234668 kullanici234668 (3)