Biosum da fan sıcaklığı ve o.c ayarları yok ne yapmam lazım ?

Arkadaşlar ami isimli biosdan var anakartta işemci ısısı ve o.c ayarları yok sadece ram frekans ayarları var ne yapmam lazım bios güncellemesi de yok

andromobil andromobil (74)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her BIOS da OC ve sıcaklık ayarları olmaz.  BIOS güncellemen de yoksa yapabileceğin bir şey yok.

    Anakartın OC ye izin vermiyor olabilir. Anakartının klavuzuna bak. BIOS üzerinden değil de farklı şekilde yapılıyor olabilir (anakartta ki switch, jumper vs gibi bir şey ile) Anakartın tam modelini yazarsan kontrol ederim senin için.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı

    • Abi dandik ya Xaser h55 andromobil 10 ay önce
    • Jap cmos1 yazıyor omu jumper dediniz andromobil 10 ay önce
    • Jap cmos1 1-2 normal 2-3 celar cmos yazıyor bide andromobil 10 ay önce