Bir TV kanalındaki geçmiş yayınları nasıl izlerim?

Merhaba arkadaşlar ben karadenizli olduğum için evdeki lg televizyonda mavi karadeniz adlı bir kanal var o kanalda bugün bir programda birşey oldu mavi karadeniz tv geçmiş yayın akışını izleyebileceğim program veya site varmıdır @temmuz bey @hakan bey

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

  • Programın ismini yazarak aratırsan belki bulabilirsin. musakose 5 yıl önce
  • geriye dönük tv arşvi hizmeti veren tvarsivi.com vardı ve birçok kanalı geriye dönük izleyebiliyorduk. şimdi bu site artık geniş kapsamlı hizmet vermiyor sadece popüler konulardaki videoarı paylaşıyor. bunun dışında malesef istediğin özellikte bir site şu an için.yok. muvel 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Buraya bir bak (tıkla), belki rastlarsın.

temmuz temmuz (12505)
5 yıl önce cevaplandı

    Kanal kendisi eski yayınları kendi sitesinden vermiyorsa @temmuz un belirttiği gibi Youtube üzerinden araştırabilirsin. Ama genel olarak her kanalın eski yayınlarını bulabileceğin bir arşiv yok. eğer Youtube'e yüklenmişse aradığın programı belki orada bulabilirsin.

    hakan hakan (15424)