Bir web sitesinin tamamını nasıl indirebilirim?

Selam Arkadaşlar,

İndirmek istediğim yani download etmek istediğim bir web sitesi var. Amacım internete bağlı değilken o sitede gezinebilmek. İçerisinde makaleler var.  Metro gibi alanlarda internete bağlanmak mümkün olmuyor. Ben de tabletten indirdiğim sitedeki makaleleri okumak istiyorum. Offline olarak bir sitede gezinmek mümkün mü?

Yani ben siteyi bilgisayarıma indirsem oradan da tablete aktarsam aslında tüm ihtiyacımı karşılayacak. Teker teker web sitesinin sayfalarını kaydetmek açıkcası oldukça vakit alıyor.

Bir web sitesinin tamamını nasıl download ederim?

MuratUncu MuratUncu (149)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir web sitesinin tamamını HTTrack Website Copier gibi yazılımlar ile indirebilirsiniz. Yine benzer şekilde WinWSD WebSite Downloader yazılımınıda işinizi görecektir. Bu tür yazılımlar offline browser olarak adlandırılır ve bir web sitesindeki html, resim,doc, zip, xls, pdf gibi linklenmiş tüm dosyaları indirirler.

    HTTrack Website Copier programını diğerlerine nazaran daha kullanışlı buluyorum.

    1. HTTrack Website Copier indir adresinden HTTrack Website Copier programını indirebilirsiniz.
    2. Standart bir şekilde kurulumu yapın.
    3. Masaüstüne gelen HTTrack Website Copier ikonunu iki kere tıklayın ve çalıştırın.
    4. HTTrack Website Copier ilk açılan ekranda İleri tıklayın.Web sitesinin tamamını indirme
    5. New Project Name bölümüne bir ad yazın. Base Path bölümü web sitesi nereye kaydedilecek onu belirtir.  İleri tıklayın.
      Web sitesi download etme
    6. Web Adress yerine indirmek istediğiniz sitenin adresini yazın. İleri Tıklayın.
      Web Sitesi nasıl indirilir?
    7. Son tıklayarak indirme işlemini başlatın.Web Site Copier
    8. Web sitesi indirme işlemi başlayacak. Bitene kadar bekleyin. Bittiğinde karşınıza gelecek ekranda Son tıklayın.
      Web sitesi full indirme

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      asdaasdasdasdsddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

      amtgll amtgll (1)