bluestacks kamera bulunamıyor hatası

merhaba benım bilgisayarımda bluestack kurulu cok ıyı guzel hersey yolunda amaa kamera yok göstermıyor normalde cameram calısıyor ama bluestackta calısmıyor lutfen acıl yardım sımdıden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim ... çözumunu bulmama yardımcı olun lutfen...

asimelek216 asimelek216 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    öneclikle bu adresten kameranızın tam dogru çalışıp çalışmadıgını bir kontrol edin

    Bu işlem flash tarayıcınızda düzgün çalıştığını teyit edecektir

    http://mailvu.com/testCamera/TestYourWebCam.html

    Burda sorunsuz olarak çalışıyorsa  çok fazla yapılabilecek bir şey yok

    Bazı uygulamaların  web kamerası uyumluluğu ile ilgili bilinenen sorunları var

    yeni  sürümlerde bu sorunun çözüleceğini söylüyorlar

    gordiyon gordiyon (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      ben actım kamera acılıyor sorunsuz eposta yolylada yolladım

       sımdı andy dıye bır program buldum onuda ındırdım ondada aynı hatayı verıyor emılatörlerımı kaldırmıyor bu program anlamadım :(

      asimelek216 asimelek216 (1)