Bnadicamda oyun videosu çekme sorunu

arkadaşalar oyun videosu çekemiyorum çünkü hedef pencere seçin diyor bunu nasıl ayarlarım?

http://prntscr.com/dbk6dr

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bandicam kısa yola  tıklatın  REC sekmesine tıklatıktan sonra gelen uyarıya eveti tıklatın tekrar REC sekmesine

    tıklatın kayıt başlar normalde bu şekilde sizin bilgisayarınızda bu işlem olmuyorsa başka bir sorun vardır

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bandicam da oyun videosu çekmek istiyorsanız full sürüme sahip olmanız gerekir.Hedef pencerede sadece ekran videosunu çekebilirsiniz.

      kahramanca42 kahramanca42 (61)