Bozuk dosyayı silemiyorum

dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda diye hata veren bir dosyam var chkdsk dir ıvırdır zıvırdır denedim kurtaramadım bu dosyayı silmek istiyorum (100 gb dan fazla yer kaplıyor çünkü) ama silemiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

kullanici930825 kullanici930825 (1)
8 yıl önce sordu

  • ayrıca silmeye çalışırken herhangi bir hata vermiyor olmuyor aynı dosyaları yeniden yüklemem lazım ama onun için bu dosyayı silmem lazım çünkü hard diskimde yeterli yer yok kullanici930825 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Silinemeyen ve silmek istediğiniz klasör veya dosyaları silmek için kullanabileceğiniz bir program mevcut. Silemediğiniz dosyaları silmek için Unlocker linkine tıklayarak Unlocker programını indirebilirsiniz.

Unlocker programı silemediğiniz dosya ve klasörlerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

damlakoc damlakoc (1391)