bsplayer titreme sorunu

arkadaşlar bs playerda altyazı ekleyince ekranda bir titreme oluyor anlam veremedim bi türlü yardım edebilecek var mı

rookiee rookiee (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    BS Player'a alt yazı eklendiğinde titreme oluyorsa;

    • Videyoya alr yayı ekleyin.
    • Titreme başladığında  Klavyeden O harfine basın.  Bunu yaptığınızda  süzme-tarama modu otomatik olarak ayarlanıyor.

    Diğer bir çözüm yolu ise

    • CTRL+P tuşlarına basın
    • Subtitles  / alt yazı bölümünde   "Enable drawing subtitles under image with EVR renderer" seçeneğini işaretini kaldırın.
    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

      VLC Media Player Kullanmanı Tavsiye Ederim.

      edogan edogan (3)
      7 yıl önce cevaplandı

        BsPlayer titreme çözümü için bir de şunu deneyin

        1. Menü > Seçenekler > Tercihlere gidin.
        2. Görüntüyü tıklayın.
        3. Görüntü Hareketlendirmesi sekmesini tıklayın.
        4. Hareketlendirme tipi olarak  Dahili hareketlendirici DirectDraw yüzeyi olarak değiştirin.

        Bu çözüm işe yaramazsa oradaki seçenekleri sırası ile deneyebilirsiniz.

        alattin alattin (16984)