BTServer.exe nedir?

BTServer.exe virüs mü?

cemkara cemkara (4215)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BTServer.exe nedir?

    BTServer.exe, REALTEK Bluetooth sürücüsüne ait bir dosyadır. Eğer bilgisayarınızda REALTEK Bluetooth cihazı varsa, BTServer.exe dosyası REALTEK Bluetooth yazılımı ile birlikte gelir.   Bluetooth,  cep telefonları ve diğer mobil cihazları kablosuz olarak birbirine bağlamak ve aralarında iletişim kurmak için geliştirilmiş bir teknolojidir.

    BTServer.exe virüs mü?

    BTServer.exe virüs değildir. Fakat  sürtekli sorun çıkartıyorsa bu dosyaya virüs bulaşmış olabilir. Virüs taraması yapmanızda fayda var.

    BTServer.exe dosyasını silsem ne olur?

    BTServer.exe dosyasını silmeyin. Eğer silerseniz bilgisayarınız kararsız duruma geçebilir bu da çökmelere ve sistem hatalarına yol açabilir.

    cemkara cemkara (4215)